Torun Silah Sanayi 1996 yılında Kadir TORUN tarafından Beyşehir / Üzümlü ‘de kurulmuştur. Kompleksimiz 15.000 m2 açık alan üzerinde, 7500 m2 kapalı alana sahiptir ve 200’ün üzerinde deneyimli tüfek ustası çalışmaktadır. CNC teknolojileri, Lazer, cad/cam, solidworks sistemleri ve günümüzün en gelişmiş araç gereçleri ile yüksek kalite ve standartlarda Av ve Spor Tüfekleri ve Havalı Nişan Tüfekleri üretilerek, dünyanın bir çok ülkesine ihraç edilmektedir.

Kaliteli ürünler üretmek, bu ürünleri zamanında müşterilerimize teslim etmek, satış sonrası her türlü hizmeti sunmak ve üst düzeyde müşteri tatmini TORUN Silah’ın öncelikli prensipleri olmuştur.

Yukarıdaki faaliyetlerimizi gerçekleştirmek için yetişmiş insan gücünü, ileri teknolojiyi ve ergonomi prensiplerini kullanmak ve sürekliliğini sağlamak üst yönetimle birlikte tüm çalışmalarımızın ortak sorumluluğudur.

Müşterilerimize, kalite üretmeyi, kaliteli üretmeyi ve dünya standartlarında Av ve Spor Tüfekleri ve Havalı Nişan Tüfeklerini sunmayı her zaman görev kabul ediniyoruz.